Villa Tadilatı ve Dekorasyon

Villa Tadilatı ve Dekorasyon

Villa tadilatı ve dekorasyon konusu birçok villa sahibi müşterinin kafasında önemli bir sorun olarak kalmaktadır. En temel sebebi villa gibi yapının tadilat işlemlerinin normale göre daha uzun sürecek olması ve hizmetlerin bedelidir. Balıkesir ve çevresindeki şehirlerde gerçekleştirdiğimiz birçok hizmetle büyük bir ağa sahibiz. Alanında uzman, profesyonel bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kaliteli ve bütçenizi sarsmayacak uygun maliyetli hizmetler için bize ulaşabilirsiniz.

Villa Tadilatında Neler Yapılmaktadır?

Villa tadilatında firmamız bünyesinde verilen hizmetler uygulanmaktadır. Bunlar sırasıyla şöyledir;

  • Alçıpan asma tavan: Villanızda estetik ve modern bir görünüm sağlamak için tercih edeceğiniz şekilde asma tavan hizmeti vermekteyiz.
  • Alçıpan duvar giydirme: Duvar yüzeylerinizden memnun değilseniz, daha kaliteli bir dokunun arayışındaysanız alçıpan duvar giydirme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
  • Alçıpan TV ünitesi: Alçıpanı en iyi kullandığımız alanlardan biri TV ünitesi yapımıdır. Yer tasarrufu sağlayıp eş zamanlı olarak zarif bir kullanım için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Alçıpan niş: Villanızda daha yüksek standartlarda bir görünüm sağlamak için alçıpan niş hizmetimizi tercih edebilirsiniz.
  • Poliüretan çıta uygulamaları: Salonlarda sıklıkla tercih edilen poliüretan çıta uygulamaları ile estetik anlayışınızı tümden değiştirebilirsiniz.
  • Boya – Badana: İşinde uzman ustalarımızla birlikte villa gibi büyük bir yapının boya ve badana işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlamaktayız. Zamandan tasarruf yapmak için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Alçıpan sıva işleri: Villanızda gerçekleştirmek istediğiniz sıva işlemlerini kısa bir süre içerisinde ustalıkla tamamlamaktayız.

Özen ve Kalite ile

Evinizin Dokusunu Değiştirin

Villa Tadilatı Avantajları

Villa tadilatı avantajları firmamızla çalışmayı tercih ettiğiniz taktirde çok fazla olacaktır.

  • Verdiğimiz hizmetlerle hem villanızdaki eksik kısımların tadilatını gerçekleştirmekteyiz hem de dekorasyon anlamında farklı bir yorum katmaktayız.
  • Villa gibi büyük bir yapının tadilatını kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip, zamandaan tasarruf yapmanızı sağlamaktayız.
  • Yaşadığınız alanı talep ettiğiniz hizmetler doğrultusunda daha kaliteli bir hale dönüştürebileceksiniz.

Villa Tadilatı Fiyatları

Villa tadilatı fiyatları firmamızın belirlediği fiyat kataloğuna yer almaktadır. Alacağınız hizmetlerin türü ve hizmet alanına göre değişkenlik göstermektedir. Balıkesir ve çevresindeki şehirlerde verdiğimiz hizmetler ve fiyat listeleri hakkında net bir bilgi almak isterseniz iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsinizi.

Villa Tadilatı ve Dekorasyon Çalışmalarımız