Ofis Tasarım Tadilatı ve Dekorasyon

ofis tadilatı ve dekorasyonu

Ofis tasarım tadilatı ve dekorasyon hizmetleri Balıkesir ve çevre şehirlerinde büyük bir hizmet ağına sahip firmamız tarafından verilmektedir. Kaliteli ve profesyonel bir iş politikası edinen firmamızda alanında uzman personellerle çalışmaktayız. Ofis tasarım tadilatı ve dekorasyonu alanında birçok hizmeti yüksek standartlarda vermekteyiz.

Ofis Tasarım Tadilatında Neler Yapılmaktadır?

Ofis tasarım tadilatında alçı sıva işleri başta olmak üzere alçıpan asma tavan, alçıpan niş ve boya badana gibi birçok alanda hizmet sağlamaktayız. Ofisinizde gerçekleştireceğiniz değişiklikleri firmamız aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışam prensibimizle değişime hayret edeceksiniz. Firmamız bünyesinde verilen tadilat ve tasarım hizmetleri;

  • Alçıpan bölme duvar: Özellikle ofis tadilatlarında sıklıkla tercih edilen hizmet yeni alanlar yaratmak konusunda büyük avantajlar sağlar.
  • Alçıpan niş: Otantik ve şık bir görünüm arzulayan ofis sahipleri arasında en çok tercih edilen hizmetlerden biridir. İsteğiniz doğrultusunda led, spot gibi ışıklandırmalar da eklenebilmektedir.
  • Poliüretan çıta uygulamaları: Ofisinde elegant bir duruş isteyenlerce tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Duvarlara tasarımsal ve sanatsal dokunuşlarla yapıştırılan çıtalar dekorasyon anlamında sınırsız bir opsiyon tanımaktadır.
  • Boya – Badana: Ofis tadilatının olmazsa olmazı olan hizmetlerinden biri olan boya badana işleri yüksek standartta kaliteli bir şekilde tamamlanmaktadır.
  • Alçıpan sıva işleri: Ofisinizin ihtiyacı dahilinde en iyi şekilde alçıpan sıva hizmeti vermekteyiz.

Özen ve Kalite ile

Evinizin Dokusunu Değiştirin

: Ofis Tasarım Tadilatı Avantajları

Ofis tasarım tadilatı avantajları gerek çalışanların gerekse de müşterilerin bıraktığı olumlu etkiler barındırmaktadır.

  • Her gün girip çıktığınız ofisiniz yeni tasarımıyla size şık gelecek ve estetik zevkinize hitap edecektir.
  • Tadilatı tamamlanmış ofisin yaratacağı sağlıklı çalışma ortamı çalışanların performanslarını olumlu anlamda etkileyecektir.
  • Hangi sektörde olursanız olun işi henüz yapmamış olsanız dahi müşterilerin gözünde olumlu bir ön izlenim bırakacaktır. Bakımsız ve tadilattan yoksun bir ofis çeşitli önyargılara sebep olabilir.
  • Dekoratif çalışma alanınız sizin imajınızda güzel etkiler bırakacaktır.

Ofis Tasarım Tadilatı Fiyatları

Ofis tasarım tadilatı fiyatları, tercih edeceğiniz hizmetler ve uygulama yapılacak alanların durumu ile orantılı olarak değişkenlik göstermektedir. Hizmetler ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz iletişim adreslerimiz aracılığıyla mail gönderebilir ya da yetkili çalışanlarımızla telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Ofis Tasarım Tadilatı ve Dekorasyon