Doku Yapı Dekorasyon Balıkesir

Merhaba,

Ben Cesur Doğan,

20 yılı aşkın bir süredir, tadilat işlerinin içindeyim. Büyük, küçük demeden hemen hemen her alanda kendimi geliştirmenin yollarını aradım. Fark ettim ki tek bir alanda uzman olmak her alanda bir şey bilmekten daha iyidir.

Bu aşamadan sonra alçıpan ve uygulamaları üzerine daha fazla çalışmalara başladım. Araştırmalarım oldu. Çeşitli uygulamaları takip ettim. Kendimi geliştirme adına tüm teknikleri öğrendim.

Benim ki basit bir ustalık olmamalıydı. İşime önce saygı duydum. Sonra sevdim. Herkesin nasibi bir yerden geliyordu. Benimki de öyle. Ama artık profesyonel olarak hayata geçmeye karar verdim. Bilgi, birikim ve deneyimler her yaptığım işin kalitesiyle ortaya çıktı. Her işimde yeni bir deneyim edindim. Öğrendim öğrettim.

Mesleğe gönül vermiş gençler yetiştirdim. İşin sadece uygulamadan ibaret olmadığını anlattım. Bizim sevdamız Doku’ya olan yakınlıkla başladı.

Bu yüzden Doku Yapı Dekorasyon’u kurdum. Düz bir plaka ve üzerindeki her uygulama ortaya doku çıkarıyor. Boyadan sonra duvara baktığımızda bir doku var. Aslında herkesin mutlu olmak için revize ettiği ortamlarda bir imzamız var.

İşter mimari proje olsun ister basit bir uygulama olsun farketmeksizin her bir işi severek ve isteyerek yapıyoruz. Ardımızda ise mutlu insanlar.

Biz Doku Yapı Dekorasyon olarak hayatlara dokunuyoruz. Yaşam alanlarına müdahale ediyoruz. Sonuç olarak keyifle oturabileceğiniz eviniz, müşterilerinizi ağırlamaktan keyif alacağınız ofisiniz, oteliniz…

Mekandan bağımsız olarak ortaya iyi sonuçlar çıkarıyor ve insanların keyif almalarını sağlıyoruz.

En çok ta biz keyif alıyoruz. Çünkü sizin mutluluğunuz bizim gurur kaynağımıza dönüşüyor.

Ülkenin bir çok yerinde hizmet verdik. Yerleşik düzende Balıkesir ilimizde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Doku Yapı Dekorasyon artık Balıkesir tadilat işlemlerinin ana adresi konumunda olacaktır.

Deneyimlerimizi tecrübelerimizi yeni işlerimizde kullanmak için sabırsızlanıyoruz.

Tecrübemizle tanışmak için bize ulaşın.

Cesur DOĞAN

Doku Yapı Dekorasyon Balıkesir