Boya Badana İşleri

Boya badana işleri, gerek iç gerekse dış cepheler için titizlikle uygulanması gereken bir hizmettir. Bulunan ortamı güzelleştirmeyi, daha ferah ve estetik görünüme ulaştırmayı amaçlar. Balıkesir ve çevresi şehirlerde uzun süredir hizmet vermekte olduğumuz sektörde profesyonel ustalarla çalışmaktayız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde istediğiniz rengi kataloglardan seçebilirsiniz. İşlem süresi evinizdeki alana ve eşyaların yoğunluğuna bağlı değişkenlik göstermektedir.

Boya Badana İşleri Nasıl Yapılır?

Boya badana işleri nasıl yapılır, müşterilerce ilgi çeken konulardan biri olmuştur. Bünyemizde çalışan ustalar evinizdeki boya badana işlerini pratik ve büyük bir profesyonellik çerçevesinde sürdürmektedir.

  1. İşlem uygulanacak bölgede eşya olmaması büyük bir avantajdır fakat eşyalar çıkarılamıyorsa belli bir plan dahilinde yerleştirip branda ile örtülür.
  2. Zemine ve süpergelik gibi yapılara boya damlamaması açısından maskeleme bandı ve branda gibi koruma önlemleri alınır.
  3. Boya kova içerisinde hazırlanarak karıştırılır. Fırça boya kovasına daldırılır, fazla boya sıyrılır ve duvar boyanmaya başlanır.
  4. Duvar boyama işlemi bitirildikten 2-3 saat sonra koruma ürünleri yapılardan sökülür, ince bir fırça ile kalan boyasız kısımlara son rötuşlar gerçekleştirilir.

Özen ve Kalite ile

Evinizin Dokusunu Değiştirin

Boya Badana İşleri İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Boya badana işleri için dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemli konulardan biri boya öncesi yapılacak olan astardır. Astar boya ve duvar arasında bulunan bir tampon bölgedir. Nem ve su geçirimini minimuma indirger ve boyanızı uzun vadede kullanmanıza olanak sağlar.
  • Boya yapılacak alanın büyüklüğü referans alınarak boya tercihi yapılmalıdır. Aksi taktirde ihtiyaçtan fazlası, para israfına sebep olacaktır.
  • Duvar yüzeyi ve boya türü gibi faktörler göz önüne alınarak uygun fırça ve rulolar tercih edilmelidir, doğru materyal seçimi boya badana işleminin verimliliğini arttırmayı sağlayacaktır.
  • Fazla boya damlamasını önlemek adına boya yeleği kullanılmalıdır. Bu sayede boya badana işleri gerçekleştirilirken ortam en az seviyede kirlenir.

Alçı Sıva İşleri Fiyatları

Boya badana işçilik fiyatları, seçeceğiniz boyanın markasına ve boyama işleminin gerçekleştirileceği alana göre değişiklik göstermektedir. Hizmet hakkında ayrıntılı fiyat bilgisi almak için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bazı Boya & Alçı işleri Uygulamalarımız