Balıkesir Boya Badana

balıkesir boya badana

Balıkesir boya badana ustası arayan hemen hemen herkes genellikle boya ustası aramaktadır. Boya ustası sadece boya yapan kişi değil aynı zamanda tadilatını yapabilecek kriterlere uygun olmalıdır.

Şimdi balıkesir boya badana işlerinin nasıl olduğuna bakalım.

Sağlıklı yaşam koşullarında oturmamız için boya badana konusunu ciddiye almamız gerekmektedir. Duvarların badanası eskimiş ise evde rutubet ve nem oranı artmaktadır. Rutubet ve nem de doğrudan sağlığımıza olumsuz yönde etki etmektedir. Aynı zamanda yaşam alanızı yenilemek, yaşadığınız yere ruh katmak amacıyla da boyama yaptırabilirsiniz.

Bizler ekonomik ve hızlı çözümler sunan boya badana konusunda kendini ispatlamış kaliteli bir işletmeyiz. İşletmemizden hizmet almak için sitemiz içerisinde bulunan iletişim numaralarımızın da yardımıyla bizlere ulaşıp, boya ustalarımızın müsait olduğu günlerden birine randevu almanız mümkün.

Evinizin duvarlarını işin ehli olan kimselere emanet edin.  İşinde uzman kişilere güvenmek neden mi önemli? Çünkü boyama işlemlerimizden sonra duvarlarınızda fırça izi kalmaz. Eğer, tam tecrübeye sahip olmayan kişilerce duvarlarınıza badana işlemi yapılırsa, duvarlarınızda fırça izi kalabilmektedir. Tek problemde bununla sınırlı değildir. Boyanın bazı yerlere tam, bazı yerlere yarım işlemesi ve duvarlarınızın garip bir görünüme sahip olmasını engellemek için bizleri arayın. Sizlere en çok hitap eden balıkesir boya badana rengini seçelim.

Daha sonra da sizin bütçeniz en uygun olacak şekilde bir ödeme planı hazırlamaya başlayalım. Müsait olduğunuz günlerden birine, boyama işlemi için randevu alın ve işlem bu kadar.

Tebrikler, artık sizde evinizin duvarlarını bizim kalite ve güvencemizi tercih ederek boyatabilirsiniz. Peki, boya yapmak veya badana yapmak neden bu kadar önemli? Maddeler halinde sizlerle;

Balıkesir Boya Badana Neden Önemli

 • Boyası eski olan eve yeni dekorasyon yapılamaz. Yeni bir dekorasyon yapmaya çalışsanız dahi, duvarlarınız bu yeni dekorasyon ile uyumlu olmadığından ortaya çirkin bir görüntü çıkacaktır.
 • Zaman içerisinde kir ve toz birikintileri duvarınıza yapışır. Bu kir ve tozu ortadan kaldırmanın en iyi yolu astar yapıp, yeniden boyamaktır.
 • Eviniz yeni gibi duracak. Boya badana işleminden sonra evinizin eski görüntüsünün yerini, yenisi alacak.
 • Duvarların boyasının yenilenmemesi, sonuç olarak sağlıksız koşullar doğurmaktadır. Nem, rutubet, havasızlık gibi problemlerden şikâyetçiyseniz, ciğer sağlığınız, yani doğrudan yaşam kalitenizi yenilemek için bizleri arayabilirsiniz.

Boya Badana Yapılırken Ustalık Gerektiren İşler

Balıkesir Boya badana yapımı uzmanlık gerektiriyor. Bunun nedeni, boyanın ince bir işçilikle adeta sanat gibi duvara işlenmesi. Badana yaparken de dikkat edilmesi gereken birçok ustalık gerektiren özellik bulunmaktadır. Dilerseniz maddeler halinde boya badana yaparken dikkat edeceğimiz uzmanlık gerektiren alanları kısa başlıklar halinde inceleyelim.

Duvar Boyarken Nelere Dikkat Ediyoruz? :

Duvarı boyamaya başlamadan önce, kaliteli bir biçimde astar atıyoruz ki duvarınızla boya arasında tampon olarak bulunsun. Astar su ve nem geçirimini oldukça azaltan bir etkendir. Duvarlarınız astar sayesinde, daha sağlıklı kalacaktır. Bizleri arayarak dilediğiniz astar ve boya seçimini yapmanız mümkündür.

Fırça ve Rulo Seçimlerimiz Tam Duvarınıza Uygun: Birçok kişinin sahip olduğu yanılgının aksine, her fırça ve her rulo bütün duvarlarda aynı etkiyi vermez. Ustalık gerektiren fırça ve rulo seçimimiz sayesinde duvarlarınıza en uygun olan hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Boya rengine göre de fırça ve rulo seçimlerimizi değiştirmekteyiz. Boyanın cinsi ve rengine en uyumlu malzemeler ile işimizi yaptığımızdan dolayı, sonuç daima üst düzey kalitede olmaktadır. Sizlerin memnuniyeti, bizlerin kazancıdır. Bu sloganla işlerimizi yürütmekte, duvarlarınıza saygıyla yaklaşmaktayız.

Uygulamalarımızı Yaparken Özenli ve Titiz Davranıyoruz: Aceleci davranmadan, hızlı olabilmek sadece ustaların başarabildiği bir özelliktir. balıkesir Boya badana ustalarımız aceleci hatalar yapmadan, hızlı ve kaliteli bir şekilde boyama işlemlerinizi yaparlar. Bu sayede duvarlarınız boyanabileceği en kaliteli biçimde boyanmış olur.

Ev boyama konusunda uzman olan kişilerce hizmet göreceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

Balıkesir Boya Badana Ustaları

Ekip arkadaşlarımız ile beraber işyerinizi de dilediğiniz gibi boya badana yapabiliriz. İş yerinizin duvarlarının düşlediğiniz gibi durmasını istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

İş yeri boyarken nelere dikkat ediyoruz?

 • İş yeri boyama işleminde ilk olarak dikkat ettiğimiz unsur, yerlerde veya eşyalarda boya lekesi olmaması konusudur. Bunun için titizlik ve özenle badana yaparak, sonradan daha büyük sorunların oluşmaması için dikkatli davranıyoruz.
 • İş yerinizin metrekaresiyle alakalı olarak işlemlerimiz birkaç gün uzunluğunda sürebilmektedir. İş yerinizi boyatmak istiyorsanız, bizlerden mutlaka randevu alıp, işlem göreceğiniz gün ya da günleri seçiniz. İş yerinizde ki duvarlar ne kadar büyük alana sahipse, işlem uzunluğumuzda o alanla doğru orantılı olarak artmaktadır.
 • Yıllardır boya sektöründe edindiğimiz tecrübelerin ardından, Balıkesir ili için tercih edebileceğiniz en iyi boya badana şirketleri arasında yer almaktayız. İşletmenize layık olduğu değeri gösterip, boya işlemleriniz için bizlere haber verebilirsiniz.
 • İş yerinizde parkelerin ucunda süpürgelik mevcutsa, süpürgelikleri dikkatli bir şekilde bantlıyoruz. Özel bantlama işlemimiz sonrasında süpürgelikleriniz zarar görmeyecektir.
 • Duvarlarda çatlak, çivi giriş yeri gibi yerler onarıldıktan sonra boyama işlemine başlıyoruz. İş yerinizi tamamen yeniliyoruz. En ufak noktalara bile boyarken dikkat ediyor, hiçbir yeri atlamadan işimizi gerçekleştiriyoruz.
 • Boya kaç kat yapılmasını arzu ettiyseniz o kadar kat yapılıyor. Bu işlem boyama süresini ciddi manada uzattığı için, bizleri aramanız halinde detaylı fiyat ve süre bilgilendirmesi alabilirsiniz.
 • Boya sonrası temizliğinizi de hallediyoruz. Boya badana yaptıktan sonra, parke süpürgeliklerinizdeki bantları, parke ve eşya korumalarımızı bizzat kaldırıyoruz.

Üst düzey kaliteye sahip boyama işlemleri için mutlaka bizlere ulaşınız. Sitemizin içerisinde iletişim bölümü var olup, oradaki numaralardan bizlere ulaşmanız halinde badana ve boya işlerinizi kaliteli biçimde halledebilirsiniz. Balıkesir İlinde hizmet vermekteyiz, başka bir ilde henüz şubemiz bulunmamaktadır.

Balıkesir İli içerisindeki tüm noktalara hizmetimiz mevcuttur, detaylı bilgilendirme için bizleri aramanız yeterlidir. Badana fiyatı veya boya fiyatı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilirsiniz. Balıkesir Boya badana renk seçimi için de sitemizde yer alan sayfaya göz gezdirebilirsiniz.

Alçıpan dekorasyonu için balıkesir alçıpan dekorasyon sayfamızı, alçıpan tv ünitesi için balıkesir alçıpan tv ünitesi sayfamıza bakabilirsiniz.

Yazımızı paylaşarak bize destek olabilirsiniz. 
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Reddit
Tumblr
Digg
StumbleUpon
Mix
Email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir